ZAGREB

DEBI IZ SNOVA: Mladi reprezentativac BiH postigao dva gola!

PRVI NASTUP ZA LOKOMOTIVU

​​​​​Lokomotiva iz Zagreba srušila je Osijek na Kajzerici sa 2:1. Dva gola za domaće postigao je mladi reprezentativac BiH Blaž Bošković.

Gosti su stigli do prednosti nakon velike pogreške i neozbiljnosti domaće odbrane. Golman Santini je krenuo u neobavezno dodvavanje sa svojim stoperima u trenucima kada je jedini igrač Osijeka na domaćoj polovici bio Kleinheisler.

No, Mersinaj nije dobro primirio loptu, a njegov pokušaj ispucavanja blokirao je mađarski veznjak od čije noge se lopta odbila u mrežu.

Ipak, niti Ivušić nije mogao ništa u 80. minuti kada je Bošković nadskočio njegovu odbranu te udarac iz kuta Cokaja sproveo u mrežu.

Šest minuta potom Bošković je još jednom pogodio cilj, Kulenović je odlično smirio loptu pored dva igrača Osijeka i zatim odlično pronašao utrčalog Boškovića koji je preciznim udarcem sa 15-ak metara svladao Ivušića.