AKTUELNO Došao iz GOŠK-a u Široki Brijeg pa srušio Dinamo s dva gola Irfan Peljto ostao u elitnoj grupi UEFA-inih sudaca Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat Džeko se bez jedne riječi oprostio od poginulog Dioga Jote Poginuo Diogo Jota (28), velika nogometna zvijezda Liverpoola Željezničar slavio protiv Zrinjskog u Mostaru


SRBIJA
Nesuđeni reprezentativac BiH nije želio pjevati himnu Srbije!
POMOĆNI TRENER 'JAPANAC' PJEVAO HIMNU
- 06:55
- 06.06.2022
- Autor: Redakcija
Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u drugom kolu UEFA Lige nacija selekciju Slovenije uvjerljivim rezultatom 4:1.
Naime, mediji u Srbiji su uočili kako novi reprezentativac ove zemlje Erhan Mašović nije pjevao himnu “Bože pravde”, a nakon toga se povela velika polemika. Inače, Mašović se nudio preko medija i našoj reprezentaciji ali na kraju se odlučio za zemlju u kojoj je i rođen.
Ipak, ono što je još zanimljivije u cijeloj situaciji jeste član stručnog štaba selekcije Srbije Kauchito Kinoshi koji je himnu pjevao iz sveg glasa.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖