LIGA NACIJA

Pogledajte kako je Haaland srušio Srbiju u sred Beograda!

PORAZ SRBIJE U PRVOM KOLU

Fudbaleri Srbije poraženi su od Norveške u utakmici prvog kola B divizije Lige nacija rezultatom 0:1.

Izabranici Dragana Stojkovića su proigrali tek od momenta kada su primili gol, a to se desilo u 26. minutu. Pedersen je sa desnog boka proigrao Haalanda koji je sjajno utrčao u peterac i zatresao nebranjenu mrežu.

U drugom djelu su domaći bili još ofanzivniji i gladniji, pa su se šanse samo redale, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Najprije je u 49. minutu Luka Jović bio u šansi, ali je pokušao iz pada, pa se lopta odbila do Dušana Tadića, koji je snažno šutirao ali je Niland bio dobro postavljen.

Do kraja je Srbija konstantno napadala, ali nije uspjela da stvori neku ozbiljniju priliku. Norveška je još od sredine prvog djela sve karte bacila na trošenje vremena i nije imala pretenziju da eventualno još jednom ugrozi Vanju Milinković-Savića.