31. KOLO

LJEPOTICA KOLA: Posušje uspjelo uzeti bod Zrinjskom!

ZANIMLJIV MEČ NA MOKROM DOCU

Veliki broj navijača obaju ekipa pohodilo je tribine Mokrog doca i imali su što vidjeti.

Posušje i Zrinjski odigrali su 2:2 u utakmici u kojoj je prštalo na obje strane, pogotovo u drugom dijelu. Ovakvim ishodom mogu biti zadovoljne obje ekipe, Posušje nije osiguralo ostanak u ligi, ali sada si je povećalo izglede, dok je Zrinjski i dalje na samo jednom porazu u sezoni.

Dva gola za goste postigao je Nemanja Bilbija, koji je sada na brojci od 31 gol u sezoni. Bilbija je pogodio za 1:0 u 37. minuti, jedan igrač domaćih uputio je visoku loptu u svoj šesnaesterac, a Bilbija ju je glavom proslijedio pokraj Horkaša kojemu je smetalo sunce. I onda u drugom dijelu stiže preokret i to za samo dvije minute.

Luka Begić u 52. minuti izjednačuje, a samo dvije minute kasnije Slobodan Milanović pogađa za 2:1 i veliko slavlje na tribinama.

Ipak, u 62. minuti Bilbija pogađa nakon kornera i postavlja konačnih 2:2. Treba reći da je Bilbija postigao i treći pogodak koji je poništen zbog ofsajda, ali ovo je po svemu viđenom bio najrealniji rezultat.