AKTUELNO Zmajevi trojkom Muse uz zvuk sirene savladali Bugarsku! Lana Pudar osvojila još jedno zlato na Mediteranskim igrama MOSTAR ĆE DA GORI: Planule sve karte za meč protiv Šerifa Vico Zeljković uputio poruku bh. klubovima pred europske nastupe Zbog čega je Rade Krunić kažnjen sa 5.000 eura? BRILJIRA U KINI: Samir Memišević postigao dva gola! Mostar SG Staklorad domaćin glavne runde Lige prvaka u futsalu SVE JE ZAVRŠENO: Anel Ahmedhodžić ima novi klub! MEGA TRANSFER: Bivši golman Lyona stigao u Premijer ligu BiH! Legendarni napadač preuzeo omladinski pogon GOŠK-a iz Gabele!
KUP BIH
DUDIĆ NAKON VELIKE POBJEDE: Vratio nam se pošten rad
TRENER VELEŽA
- 20:15
- 06.04.2022
- Autor: Avaz.ba
Mostarski Velež je s 4:0 pregazio sastav Tuzla Cityja u prvoj utakmici polufinala Kupa BiH i jednom nogom zakoračio u finale gdje ih vjerovatno čeka Sarajevo koje je danas savladalo Igman na Koševu s 2:0.
Trener Veleža Feđa Dudić presretan je bio nakon fenomenalnog večerašnjeg izdanja svog tima.
- Pobijediti Široki i Tuzlu sa 4:0 pokazuju koliko smo dobri. Nekad nismo imali sreće, ali bitno je da pošteno radimo i to nam se vraća. Imali smo dosta utakmica u kojima nismo zaslužili poraz. Bio sam uvjeren u pobjedu, odigrali smo fenomenalno, ne znam jesu li nam šutnuli na gol, istakao je Dudić, te čestitao svojim igračima.
- Sve čestitke momcima, znao sam da ćemo se vratiti i kad smo gubili. Ovo je nagrada dobre igre. Veliki korak, ali nećemo još reći da smo u finalu, zaključio je Dudić.
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba