AKTUELNO Zmajevi saznali termine potencijalnih utakmica na Svjetskom prvenstvu! Veliki rezovi na Grbavici: Adžem odlazi, a s njim i njegova 'pojačanja'! Barbarez se oglasio nakon otkaza Bajramoviću: Jasna poruka selektora! KARIĆA PRATE IZ ITALIJE: Milionski transfer je pitanje vremena! Šokantne vijesti: Barbarezov pomoćnik iznenada dobio otkaz! Ivanković preuzima Želju? Bivši trener Zrinjskog se oglasio! Adžem više nije trener Željezničara: Ko će preuzeti Plave? Sarajevski derbi u znaku Sarajeva: Bordo tim razmontirao Plave Danas je veliki mostarski derbi: Zrinjski dočekuje Velež! Sarajevo i Željezničar danas igraju najveći derbi bh. fudbala: Ko će slaviti?
BANJA LUKA
BORAC BEZ MILOSTI: Smijenili trenera nakon remija u Prijedoru!
KLUPU PREUZIMA SPORTSKI DIREKTOR IVKOVIĆ
- 10:57
- 03.04.2022
- Autor: Redakcija
Borac je uručio otkaz treneru Miljanoviću nakon remija 2:2 sa prijedorskim Rudarom, saznaje portal Mondo.
Iako je Borac golom Begića u sudijskoj nadoknadi izbjegao prvi prvenstveni poraz ovog proljeća, drugi put ove sezone Borac je osvojio samo bod u Prijedoru i to je bila kap koja je prelila čašu.
Banjalučani su eliminisani u četvrtfinalu Kupa BIH, koji je postavljen kao glavni cilj ove sezone, a propustili su priliku ovog vikenda da se primaknu drugoplasiranom Tuzla sitiju na samo bod, te da odmaknu Sarajevu koje je remiziralo 1:1 sa Leotarom.
Ceh je platio Nemanja Miljanović koji je na 27 utakmica na klupi Borca u svim takmičenjima zabilježio 16 pobjeda, 9 remija i dva poraza.
Još se čeka zvanična potvrda, a da se nešto vanredno dešava u redovima aktuelnog šampiona BIH govori i činjenica da je današnji trening pomjeren za sutra u 11 časova.
Miljanovića bi, prema saznanjima Monda, na klupi trebao da zamijeni aktuelni sportski direktor Tomislav Ivković.
Borac će tako dobiti četvrtog trenera u sezoni 2021/22, nakon Marka Maksimovića, Zorana Kize Milinkovića i Nemanje Miljanovića.
PROMO
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH
Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


