AKTUELNO Rusmir Cviko pronašao novi trenerski posao u Africi Novi izazov za Huseinbašića: ‘Zmaj’ na pragu transfera u evropskog velikana Konobario je prije dvije godine, a danas je igrač u HNL-u Igrač Veleža postigao gol u stilu Messija i Maradone Uklanjaju se stolice sa južne tribine na Grbavici EKSKLUZIVNO: Rijad Kobiljar je novi igrač turskog kluba! Vico Zeljković može ostati predsjednik do 2033. godine FK VITEZ: 30. Memorijalni turnir Galib Mujčić TRANSFER BOMBA: Bivši reprezentativac BiH potpisao za Istru Određeni termini utakmica prvog kola WWin lige BiH



EL CLASICO
POTOP NA BERNABEU: Barcelona razbila Real Madrid! (VIDEO)
TEŽAK PORAZ REALA
- 21:56
- 20.03.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Barcelona je u velikom derbiju 29. kola La Lige pregazila Real na Santiago Bernabeu 4:0 i nanijela mu jedan od najtežih poraza u El Clasicu.
Aubameyang je zabio dva gola, a po jedan Araujo i Torres, no momčad Carla Ancelottija dobro je prošla sa samo četiri primljena gola.
Pogledajte golove.
PROMO
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖