AKTUELNO Skandal potresa bh. fudbal: Topuzović priznao da je oštetio Velež! Borac uz sudijsku pomoć stigao do pobjede nad Veležom TOPUZOVIĆU, KOLIKO KOŠTA OBRAZ? Velež DRASTIČNO oštećen? Zašto Barbarez uporno preskače ime Amira Hadžiahmetovića? Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu! Novi dragulj iz Njemačke: Ajdin Kolašinac, rođak Seada Kolašinca, trpa mreže i čeka poziv BiH reprezentacije! Rumune čeka pakao na Bilinom polju: Sve ulaznice rasprodane! Radnik zaustavio Sarajevo: Treći uzastopni meč bez pobjede za Bordo tim Plavi do važna tri boda: Željezničar savladao Posušje golom Jaganjca Da li pozvati Bešića za odlučujuće mečeve kvalifikacija?



INTERVJU
Amar Dedić: Jedva sam čekao poziv, mogu igrati gdje god trener želi
VELIKA NADA BH. FUDBALA
- 14:13
- 16.03.2022
- Autor: Redakcija
Defanzivac Salzburga na posudbi u Volsbergeru, Amar Dedić (19), jedan je od novajlija na spisku selektora bh. reprezentacije Ivajla Peteva (Ivaylo) za predstojeće prijateljske utakmice s Gruzijom (25. mart) i Luksemburgom (29. mart).
Aktuelni mladi reprezentativac naše zemlje tako će konačno imati priliku da upiše debi za naš "A" tim.
- Pozivom u reprezentaciju ispunio mi se san. Jedva sam čekao da se to desi. Znao sam da će biti kad-tad, ali nisam se opterećivao s tim, nego sam fokus stavio na svoje igre i napredak – rekao je Dedić u razgovoru za "Dnevni avaz".
Utakmice protiv Gruzije i Luksemburga bit će dobre provjere pred nastup u Ligi nacija, smatra Dedić.
- Naravno, iako su samo prijateljske utakmice. Možemo vidjeti na čemu smo i da bez obzira na prijateljski karakter pružimo svoj maksimum i pobijedimo – istakao je Dedić.
Protivnici "Zmajevima" u Ligi nacija bit će selekcije Finske, Rumunije i Crne Gore.
- To su sve teški protivnici. Moramo biti na nivou kako bi izborili plasman dalje – dodao je.
PROMO
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba