1/8 FINALA

LUDNICA NA BERNABEU: Real Madrid preokretom izbacio Parižane!

SJAJNA UTAKMICA IZMEĐU PSG i REALA

U revanšu osmine finala Lige prvaka Real Madrid je večeras ugostio PSG na "Santiago Bernabeu".

Nakon poraza 1:0 i Parizu, "Kraljevima" je večeras trebala pobjeda do koje su i stigli zahvaljujući fantastičnom Karimu Benzemi.

Poveo je PSG u 39. minuti 0:1 golom Mbapea, međutim u nastavku nevjerovatna partija francuskog napadača koji je postigao tri gola!

Serija Benzeme je počela u 61. minuti, potom je pogodio za 2:1 u 76., da bi na konačnih  3:1 Francuz povisio u 78. minuti utakmice.

U drugom meču na Etihadu Manchester City je samo trebao odbraniti ogromnih 0:5 iz prvog meča, što su i uspjeli bez većih problema.

Susret je završen rezultatom 0:0.