AKTUELNO Zmajevi na izlaznim vratima: Evo ko bi uskoro mogao promijeniti klub! Mulahusejnović pred transferom karijere: Prate ga klubovi iz Serie A! Stigla nagrada za sjajne partije: Muharemović dobio novo priznanje! ZVANIČNO: Miralem Pjanić završio fudbalsku karijeru! Demirović biranim riječima o Džeki: On je moj idol, igrati s njim je nevjerovatno! ZVANIČNO: Armin Duvnjak novi trener Jedinstva! ZVANIČNO: Željezničar predstavio novog trenera! Lucky’s 6 turnir: Započni novu godinu uz dodatni keš! Barbarez priznao koliko vjeruje u Baždara: Nosilac reprezentacije narednih deset godina! Spahić žestoko odgovorio Baždareviću: Ne mogu da vjerujem šta je izjavio!
LEGENDA
VAHA PORUČIO: Ja bih bez novaca vodio reprezentaciju BiH!
SADAŠNJI SELEKTOR MAROKA
- 11:25
- 23.02.2022
- Autor: Redakcija
Selektor Maroka i najbolji trener rođen na prostoru Bosne i Hercegovine legendarni Vahid Halilhodžić u razgovoru za Federalnu otkrio je razloge ne preuzimanja naše nacionale vrste.
"Više puta sam kontaktiran da preuzmem tu reprezentaciju, to je moja država. Ja ne mogu prihvatiti to da ne možemo igrati u Banjoj Luci ili Mostaru."
"Ja bih volio pomoći, pare nikada nisu bile u pitanju. Ne mogu ja doći u Bosnu i Hercegovinu da zaradim. Kada bih došao to bi bilo bez naknade, jer sam ja dovoljno bogat čovjek", kazao je između ostalog legendarni Vahid Halilhodžić koji očito iz drugih razloga nikada neće preuzeti vođenje fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine.
PROMO
Lucky’s 6 turnir: Započni novu godinu uz dodatni keš!
Meridian kalendar: Uzmi poklon za više igre svaki dan!
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


