LIGA PRVAKA

Pogledajte majstorski gol Mbappea za pobjedu PSG-a protiv Reala

OSMINA FINALA LIGE PRVAKA

Fudbaleri PSG-a su u utorak u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na stadionu "Park prinčeva" u Parizu slavili rezultatom 1:0 protiv Real Madrida.

Pobjednički gol za PSG je postigao Kylian Mbappe u 94. minuti, odnosno četvrtoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.

PSG je imao odličnu priliku za vodstvo i u 61. minuti, ali je Lionel Messi promašio penal.

U drugom večerašnjem meču osmine finala Lige prvaka Sporting je u Lisabonu poražen od Manchester Cityja s visokih 0:5.

Strijelci za City su bili Riyad Mahrez u 7. minuti, Bernardo Silva u 17., Phil Foden u 32., Bernardo Silva u 44. i Raheem Sterling u 58. minuti meča.

Uzvratni mečevi se igraju za dvije sedmice.

U srijedu su na rasporedu mečevi Inter – Liverpool i Salzburg - Bayern Minhen, koji počinju u 21 sat.