AKTUELNO Zrinjski bez problema savladao Sarajevo: Gosti izgledali nemoćno i izgubljeno Drama u Zenici: Da li je drugi gol Austrije regularan ili je bio ofsajd? Pogledajte koliko je ljudi gledalo Zmajeve protiv Austrije Guliashvili zbog transfera upitan za derbi protiv Zrinjskog? Helez ugostio novu zvijezdu reprezentacije BiH, Kerima Alajbegovića Džeko: Naivno smo primili oba gola Potop na Marakani: Engleska deklasirala Srbiju 5:0! Velika borba Zmajeva, ali nedovoljno: Austrija slavila protiv BiH! Gledajte UŽIVO/LIVE utakmicu BiH - Austrija (VIDEO) Barbarez iznenadio izborom startne postave za meč sa Austrijom!



IZJAVA
Miljanović: Zrinjskom su naštimani rezultati kao Borcu prošle sezone!
SARKAZAM ILI NE?
- 01:16
- 05.12.2021
- Autor: Redakcija
Nakon trijumfa Borca nad Slobodom od 3:1 trener domaćih imao je zanimljivu press konferenciju.
"Cilj nam je druga pozicija i osvajanje Kupa BiH, moramo pokušati doći do druge pozicije, mislim da prednost Tuzla siti nije nedostižna, a Zrinjski nam je već daleko, o njemu više ne razmišljamo."
"Zrinjski je imao konkretnu sezonu, Bilbija je u životnoj formi, imaju kompaktnu ekipu koja zna igrati na rezultat, naštimali su im se rezultati kao Borcu prošle sezone"– istakao je Miljanović.
PROMO
BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖