18. KOLO

OČEKIVAN TRIJUMF PLEMIĆA: Zrinjski rutinski riješio Posušje!

DVA NOVA GOLA NEMANJE BILBIJE

HŠK Zrinjski ostvario je osmu uzastopnu premijerligašku pobjedu. Plemići su po teškom terenu i kiši svladali Posušje s 3:1 i tako došli do osmog vezanog trijumfa, čime su izjednačili svoj rekord iz sezone 2013./2014. kada su zadnji put imali osam pobjeda zaredom.

Osim što Zrinjski nemilosrdno gazi, i Nemanja Bilbija nastavlja svoj niz da zabija na svakoj utakmici. Danas je postigao dva gola i došao do brojke od 16 prvenstvenih golova.

Bilbija je prvi gol zabio u prvom poluvremenu, Ivan Jukić je izveo slobodni udarac s lijeve strane, a Bilbija je samo malo skrenuo loptu. Dovoljno da mu se upiše pogodak. U drugom dijelu na 2:0 povisio je Dragan Juranović, na asistenciju Zlomislića, no samo par minuta kasnije Blaž Tino Lauš postigao je majstorski pogodak za 2:1.

Ipak, u 79. minuti Juranović je oboren u šesnaestercu, a s bijele točke Bilbija nije pogriješio za 3:1. Zrinjski sada ima ogromnih 13 bodova viška ispred Tuzla Cityja, koji svoju utakmicu igra u nedjelju. 

VEZANE VIJESTI

27. KOLO

NIŠTA OD PREMIJA: Zrinjski razbio Slogu u Doboju!

BIJELJINA

VAŽNI BODOVI: Radnik slavio protiv Posušja sa 2:1

BANJA LUKA

GOSPODIN, BIO I OSTAO: Maka Ivanković ismijao Kazlagića

MOSTAR

Zrinjski DEMOLIRAO Željezničar: Prvo poluvrijeme brojali do 5!

MOSTAR

Zrinjski protiv Željezničara traži pobjedu i ostanak u utrci za naslov prvaka

PROMO

HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!

Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti

SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM

AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun

Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda

SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH

KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM

ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI