AKTUELNO Premijer Nijaz Hušić svečano otvorio sportski centar u Bihaću! Zrinjski danas polaže svoj prvi evropski ispit Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet! Gledajte Prvu ligu Federacije BiH i dalje na MY TV UEFA promijenila sudije za utakmicu između Željezničara i Kopera Podvig: Gradnja krova na tribini stadiona u Gabeli trenutno je najveća investicija u Čapljini Hrvat dobio otkaz u klubu jer je bio na koncertu Thompsona Edin Džeko u četvrtak dolazi na Grbavicu ŠOK U KRAGUJEVAC: Dudić neće voditi Radnički! Prometno u Mostaru: Velež doveo novog golmana


VIJEST IZ NYONA
ODLIČNE VIJESTI: Bh. kadeti se plasirali u elitnu rudnu kvalifikacija za EP
NAJBOLJI TREĆEPLASIRANI
- 17:40
- 24.11.2021
- Autor: BHFudbal.ba
Nakon što su završeni turniri prvog kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo U-17 reprezentacija, iz UEFA-e je danas stigla i potvrda da je kadetska selekcija Bosne i Hercegovine kao jedna od 4 najbolje trećeplasirane ekipe ostvarila plasman u elitnu rundu.
Izabranici Nermina Šabića su kvalifikacije završili na trećem mjestu grupe 7 iza Švajcarske i Finske, a ispred Gibraltara.
Osim naše selekcije, plasman u elitnu rundu su kao najbolje trećeplasirane ekipe ostvarile i selekcije Mađarske, Velsa i Latvije.
Žrijeb elitnog kruga kvalifikacija biće održan 8. decembra u 11:00 sati u Nyonu.
PROMO
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖