AKTUELNO Zrinjski pao u Njemačkoj: Mainz slavio protiv prvaka BiH (VIDEO) Džeko pokazao klasu i zabio protiv Rapida! VELIKI TRANSFER: Željo doveo igrača iz Arsenala! Operisan Madžid Šošić: Slijedi mu duga pauza! Nove informacije o Dedićevoj povredi zabrinule Barbareza! Napokon stigla odluka: Topuzović suspendovan do daljnjeg! Štimac žestoko napao Borac: Jasna je namjera sudija da im pomognu! Katastrofa za Barbareza: Demirović propušta ključne mečeve kvalifikacija! Velika vijest iz Italije: Trener iz BiH preuzima Juventus! Madžid Šošić doživio tešku povredu, oglasio se emotivnom porukom
FK SARAJEVO
ISMIR MIRVIĆ OTVORENO: Mi gubimo ove godine šest miliona KM
PREDSJEDNIK FK SARAJEVO
- 03:59
- 13.11.2021
- Autor: BHFudbal.ba
Predsjednik UO FK Sarajevo, investitor i biznismen Ismir Mirvić govorio je za N1 o aktuelnom stanju kluba sa Koševa, te o planovima za budućnost jednog od najtrofejnijih klubova u Bosni i Hercegovini.
Prvi čovjek FK Sarajevo smatra kako aktuelna situacija u klubu nije zadovoljavajuća, te kako reorganizacijom strukture kluba, proširenjem tržišta i novim ulaganjima želi poboljšati veliki brend, što FK Sarajevo objektivno jeste.
Mirvić želi promijeniti način poslovanja kluba što će utjecati, ne samo na FK Sarajevo, već i na sponzore Bordo tima.
Predsjednik UO FK Sarajevo Ismir Mirvić govorio je za N1 o aktuelnom stanju kluba sa Koševa, te o planovima za budućnost jednog od najtrofejnijih klubova u Bosni i Hercegovini.
“Stvari su ovakve kakve jesu i ne možete očekivati ništa drugo. Mi gubimo ove godine šest miliona maraka. Prihod kluba dolazi iz četiri kanala. Jedan kanal je prodaja igrača, drugi kanal je prodaja karata, prodaja sponzorstva i izlazak u Evropu. Ako se to pogodi u jednoj godini, na najvećem nivou, vi opet gubite novac ili ste blizu te nule. Mi uz ta četiri kanala planiramo da klub izvedemo na druga tržišta. Već u novembru izlazimo na američko tržište, fksarajevo.com će imati svoj store, tako da ćemo servirati tu dijasporu i ne samo sa produktima, već i kontentom. Mi gledamo u druge kanale, u nova primanja i slažemo organizaciju kluba da se možemo otvoriti na nova tržišta i da dobijemo nove mogućnosti.”, rekao je Mirvić za N1.
Mirvić se osvrnuo i na to šta će novi model konkretno donijeti timu sa stadiona Asim Ferhatović – Hase.
“Ovo je prava priča, ne samo za klub već i za naše sponzore. Širimo se, otvarat ćemo veća tržišta, nova tržišta i ne samo to. Mi smo u kontaktima sa multinacionalnim kompanijama koje žele da otvore i bosansko tržište i oni nas gledaju kao tu pomoć i brend, da otvorimo kanal njima. Radimo u dvosmjernom putu, pomažemo nekome da otvori vanjsko, ali i da se proširi na našem, unutrašnjem tržištu. Mnogo drugačija priča, dosta agresivnija i puno bolja za sve nas.”, dodao je Mirvić.
PROMO
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


