BEOGRAD

PELJTO SRETAN SRBIJI: Orlovi razbili Katar pred odlučujući meč!

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Srbija je večeras u prijateljskoj utakmici s 4:0 savladala Katar na stadionu Rajko Mitić u Beogradu.

Na pauzu se otišlo s rezultatom 1:0, a gol u smiraj prvog dijela igre postigao je Lukić. U 51. minuti pogađa Jović za 2:0, a samo dvije minute kasnije Vlahović postiže gol za 3:0.

Konačnih 4:0 postavio je Milinković-Savić u 83. minuti meča.

Ovaj meč sudio je najbolji bh. sudija Irfan Peljto, zajedno s pomoćnicima Davorom Beljom i Damirom Lazićem.

Srbiju za nekoliko dana čeka meč godine - gostovanje u Portugalu. Pobjeda bi Orlovima donijela direktan plasman na SP u Katar.