AKTUELNO VIZIJA POSTAJE STVARNOST: Hibridni tereni dolaze u BiH! Real Madrid za 80M€ pronašao zamjenu za Mbappéa! MOSTAR JE NA NOGAMA: Oglasio se trener Feđa Dudić! MARIJANA ZUBAC - žena koja je uveliko zaslužna za uspjeh Plemića! Adriano Rizvić sa Rijekom osvojio Kup Hrvatske za kadete! Evo koliko je Roma zaradila osvajanjem Konferencijske lige Pogledajte restoran kojeg je Miralem Pjanić kupio u Sarajevu Roma prvi osvajač UEFA-ine Konferencijske lige Evo šta je poručio Ivaylo Petev na današnjoj press konferenciji HVALA TI ZA SVE: Milan Đurić se oprostio od reprezentacije!
BANJA LUKA
Vranješ: Raskinuo sam ugovor sa Borcem iako to nisam želio
SUTRA ĆE SE OGLASITI
- 03:28
- 09.11.2021
- Autor: BHFudbal.ba
Rastanak Stojana Vranješa i Borca neće proteći u mirnoj atmosferi, to je jasno svima.
Odlazak kapitena i najboljeg strijelca u toku prvenstva nije normalna stvar, a po riječima 35-godišnjeg fudbalera vidljivo je da mnoge stvari ne štimaju u banjalučkom klubu.
– Raskinuo sam saradnju s Borcem iako to nisam želio. Poslije toga sam dobio mnogo poziva, nisam htio bilo šta da komentarišem zbog ekipe, zbog saigrača, a onda se pojavila objava koja me je uvrijedila. Sutra ću se oglasiti povodom svega, molim vas za strpljenje – rekao je Vranješ za Srpskainfo.com
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✕