AKTUELNO Rapsodija u Bihaću: Čapljina nokautirana u prvom poluvremenu! Bordo klub ostao bez jednog od glavnih igrača Produžio ugovor, pa šokirao sve: Bh. Zmaj pred transferom karijere! Ziljkić blizu povratka u Premijer ligu, Mostar moguć naredni korak (VIDEO) Sjaji, sjaji Dijamantu: Mostarski klub eksplodirao kada se Edin Džeko pojavio MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš! AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve! Hajduk dobio KONAČNO novog trenera Karalić briljira u dresu NK Zvijezda Gradačac: Sjajna polusezona privukla interes većih klubova Zeljković najavio izgradnju nacionalnog stadiona u Banjoj Luci


NAVIJAČICA
Sjećate se hit navijačice Larisse Riquelme? Evo što danas radi
POSTALA POPULARNA NA SP U JAR-u
- 13:29
- 26.10.2021
- Autor: Redakcija
Nakon što je postala popularna na SP-u u JAR-u, paragvajska navijačica bila je model, blogerica, čak se okušala i u glumi, no povukla se iz javnog života nakon što su je opljačjkali.
Ipak, sada radi kao model za kupaće kostime, donje rublje...
Prva asocijacija na Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi? Iritantne vuvuzele i Larissa Riquelme (36).
Zgodna Paragvajka bila je zvijezda Svjetskog prvenstva 2010. godine koje se igralo u Južnoafričkoj Republici, a planetarno je popularna postala zahvaljujući svojim bujnim grudima i fotografiji na kojoj u poprsju "čuva" mobitel. Često se pojavljivala u prijenosima utakmica, a ako nije imala kartu za ući na tribine, fotoreporteri su je nalazili u fan zonama.
Tada je obećala da će se skinuti ako Paragvaj osvoji Svjetsko prvenstvo, a iako se njezina domovina oprostila od natjecanja u četvrtfinalu, Larissa se ipak fotografirala za časopis Playboy. Zbog velike popularnosti koju je stekla na SP-u, poslovne ponude samo su se gomilale. Postala je model, glumica, blogerica, a čak se i okušala i u argentinskoj verziji Plesa sa zvijezdama i stigla do finala.
No, prevelika eksponiranost utjecala je na njezin život pa je postala meta lopova. Godine 2014. godine lopovi su upali u njezinu kuću te ju opljačkali i istukli. Povukla se iz javnosti i u potpunosti se posvetila obiteljskom životu. Udala se za paragvajskog nogometaša Jonathana Fabbra i rodila mu kćerkicu.
Ipak, taj život iza pozornice i reflektora joj je malo dosadio pa je Paragvajka odlučila iskoristiti staru slavu i to dobro unovčiti. Reklamira kupaće kostime, donje rublje i proizvode za kozmetiku, a mnogi su fascinirani da i nakon 11 godina izgleda fantastično. Ipak, mnogi bi je danas jako teško prepoznali.
Bez obzira što je u skladnom braku, atraktivna Larissa tu i tamo zna počastiti svoje fanove na društvenim mrežama, a tamo ih ima popriličan broj. Na Instagramu ju prati 1,6 miliona ljudi.
PROMO
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba