FRANCUSKA

Navijač utrčao na teren i spriječio Messija da postigne gol (VIDEO)

NAVIJAČ MARSEILLEA PREKINUO UTAKMICU

PSG i Marseille odigrali su bez golova (0-0) na Velodromeu, a utakmicu su obilježili učestali incidenti domaćih huligana.

PSG je zabio već u 14. minuti, ali je gol poništen zbog ranijeg ofsajda Neymara, kao i gol Milika na drugoj strani, sedam minuta kasnije.

Od 57. minute domaća je momčad igrala s igračem više budući da je Achraf Hakimi dobio izravni crveni karton nakon što je srušio napadača Marseillea koji je u tom trenutku bio najbliže golu Navasa.

Nije to bila najbolja utakmica Parižana koji nisu uspjeli stvoriti previše šansi pred golom Lopeza, a jednu im je u 73. minuti prekinuo navijač Marseillea!

Naime, huligan je utrčao u teren zbog čega je glavni sudija morao nakratko prekinuti meč. A trebao ga je i odavno prekinuti. Domaći su huligani prilikom svakog kornera raznim predmetima gađali PSG-ove nogometaše.

Postavili su i pokretnu mrežu, kasnije su doveli i štitove, ali navijači Marseillea danas pod svaku cijenu nisu htjeli da njihova momčad izgubi. Zaštitarska služba je zakazala, Marseille može očekivati ogromnu kaznu od nogometnog saveza Francuske.