ZAOSTALO KOLO

REMI U BANJOJ LUCI: Borac i Tuzla City podijelili bodove!

KVALITETAN MEČ U BANJOJ LUCI

U zaostaloj utakmici 3. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipe Borca i Tuzla Cityja su podijelili bodove odigravši 1:1 na Gradskom stadionu u Banjoj Luci. 

Iako je domaćin dobro otvorio utakmicu i prijetio preko Envera Kulašina, a potom i Stojana Vranješa i Aleksandra Vojnovića, mreža Tuzlaka se nije zatresla u prvih 45 minuta. Izabranici trenera Husrefa Musemića su u prvom poluvremenu imali jednu priliku kada je šutirao Ajdin Nukić, a lopta nakon odbijanja od blok pogodila prečku.

Međutim, u drugom poluvremenu gosti bolje otvaraju poluvrijeme i već na startu drugog dijela dolaze do pogotka. Mirzad Mehanović je šutirao i pogodio stativu, a odbitak je spremno dočekao Sulejman Krpić. Vodstvo gostiju je trajalo deset minuta, a onda je Stojan Vranješ pogodio sa penala.

Jedanaestercu je prethodio prekršaj Mustafe Šukilovića nad Jovom Lukićem, a Vranješ je bio siguran egzekutor najstrožije kazne. To je kapitenu Borca bio jubilarni 50. gol u Premijer ligi za banjalučki tim. 

Ovim remijem Tuzla je ostala na 2. mjestu sa 27 bodova, dok je Borac na 5. poziciji sa osam bodova manje. Interesantno da će se ove dvije ekipe ponovo sastati za četiri dana u okviru 14. kola, a domaćin će biti Tuzla City.

VEZANE VIJESTI

BANJA LUKA

Borcu stiže ponuda iz UAE za zvijezdu tima

BANJA LUKA

Borac imenovao Milorada Dodika za predsjednika organizacionog odbora

KOŠEVO

Stiže li na Koševo tandem Borca i veznjak Širokog?

MOSTAR

Zrinjski protiv Igmana želi osigurati devetu titulu prvaka BiH

MOSTAR

Fijasko u Zenici: Evo koliko je navijača gledalo utakmicu Superkupa

PROMO

SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan

BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju

GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!

Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI