AKTUELNO OGLASIO SE KAPITEN: Šta je Edin Džeko rekao za BHFanaticose i skandal oko ulaznica? ŠOKANTNE vijesti iz Srbije: Preminuo Mladen Žižović u toku utakmice! Kapiten Miralem Halilović se oprostio od reprezentacije BiH Željezničar rađa novu zvijezdu: Sin Meme Haljevca briljira u pionirskoj kategoriji Velež zaledio Grbavicu i donio tri boda u Mostar! Igor Štimac bi mogao biti žestoko kažnjen! Erdin Hastor narednog vikenda učestvuje na Svjetskom prvenstvu Štimac u žestokom sukobu s novinarom: Jedini ste uz Borac zaštićeni tim Hercegovački derbi pripao Zrinjskom: Plemići slavili poslije preokreta! Tabaković razbio St. Pauli: Dva gola i asistencija za pobjedu Borussije
 
 
                            
                            ZVANIČNO
ZMAJEVI SE VRAĆAJU U ZENICU: Obje utakmice na Bilinom polju!
POTVRDA IZ FS BIH
- 17:33
 - 24.08.2021
 - Autor: BHFudbal.ba
 
Iako je prethodno najavljeno da će reprezentacija BiH igrati prijateljsku utakmicu sa Kuvajtom na Grbavici, danas je stigla zvanična informacija da će meč biti odigran u Zenici.
Prijateljska utakmica sa Kuvajtom igra se 4. septembra, dok kvalifkaciona utakmica sa Kazahstanom 7. septembra i obje će biti odigrane na Bilinom polju u Zenici.
Bilino polje će spremno dočekati Zmajeve jer su nedavno promijenili travu na stadionu.
PROMO
Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖
  
    
    
    
                
                        
            
            
                                

