MLADI GOLMAN

ZVANIČNO: Edis Nanić iz Bužima novi golman FK Velež Mostar!

PROŠAO PROBU

Mladi golman iz Bužima, Edis Nanić zadovoljio je ukuse trenera iz FK Velež, gdje je proteklih nekoliko dana boravio na probi i potpisat će ugovor sa Rođenim iz Mostara.

Rođeni su Edisa zapazili na prijateljskoj utakmici, koju je FK Velež igrao protiv NK Vitez iz Bužima, gdje je Edis pružio odličnu partiju.

Ovu vijest potvrdili su na zvaničnoj Facebook stranici NK Vitez i poželjeli mu mnogo sreće u daljnjoj karijeri.

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

ŠOK U MOSTARU: Velež prekinuo ugovor sa Anđušićem

KOŠEVO

Samir Merzić položio prvi trenerski ispit na Koševu

KOŠEVO

Sarajevo slavilo protiv Veleža ali Rođeni su grubo oštećeni

MOSTAR

POTRES U VRAPČIĆIMA: Velež ostao bez sportskog direktora

TRANSFER VIJESTI

Velež doveo novog igrača iz Bjelorusije

PROMO

NAGRADNA IGRA: Osvojite AUDI RS5 vrijedan preko 150.000 KM!

Pitali ste se hoće li se Enis vratiti u Bingo? Odgovor je potvrdan, ali...

MD SHOP NAGRAĐUJE: Registruj se i osvoji 66 KM bonusa!

AdmiralBet: Poklon od 20 KM Freebeta za registraciju bez uslova!

Hifa Petrol uplatila puni iznos za odlazak Merjeme Džafić na SP

Luksuzni apartmani Casa Al Mare u Bečićima odlično mjesto za vaš odmor!

Hifa Petrol nagradila Lanu Pudar sa 9.000 KM za izvanredne rezultate

AdmiralBet: Tipuj svaki dan, osvoji nagrade i neka tvoje znanje postane profit!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori