AKTUELNO Četvrto kolo Admiral Elite Mininogometne Lige Sarajevo donijelo je uzbudljive duele Novi gol Tabakovića: Nastavlja da teroriše protivničke odbrane! Predsjednik Saveza: Navijanje BH Fanaticosa je bilo primitivno! Skandalozna objava Dodika: Zašto Srbi igraju za reprezentaciju BiH! Poznati parovi osmine i četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine! Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu Evo koliku platu zarađuje naš Zmaj: Daleko manja nego što se mislilo! Dodik: Čestitam našoj Srbiji pobjedu u neprijateljskom Sarajevu! Lavovsko izdanje BiH: Hrabri momci pali protiv Srbije nakon velike borbe! Sramota u Mostaru: Navijači Zrinjskog skandirali ratnom zločincu!
NOVI ŠEF
Željezničar obavio prvi trening pod vodstvom Blaža Sliškovića
(Foto: Armin Heric/fkz.ba)
- 23:07
- 15.04.2021
- Autor: Redakcija
Fudbaleri Željezničara su na pomoćnom terenu Grbavice obavili trening, a ekipu je prvi put predvodio novi šef struke, Blaž Slišković.
Novi šef stručnog štaba, Blaž Slišković, jučer je stigao na Grbavicu i održao sastanak sa igračima, a danas je prvi put obavio trening. Svi fudbaleri su trenirali i spremni dočekuju sutrašnje putovanje u Etno selo Stanišići gdje će Plavi boraviti i trenirati do utakmice.
Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv domaćeg Radnika s početkom od 17 sati uz direktan prenos na kanalima Moja TV i MojaWebTV.
PROMO
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH
Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!
MrBit je stigao: Poklon dobrodošlice i najbolja kvota za BiH-Rumunija
Put do Mundijala vodi i do poklon tiketa: BiH protiv Rumunije za historijsku šansu uz najveće kvote u Meridianu
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


