TURSKA

GOL ZA BOD KASIMPAŠE: Hajradinović u 96. minuti matirao Šehića (VIDEO)

KASIMPAŠA DO BODA

U 30. kolu turske Superlige bodove su danas podijelili Kasimpaša i Konyaspor (1:1).

Golova nije bilo sve do 90. minute kada za 0:1 pogađa Kravets, ali u šestoj minuti sudijske nadoknade za konačnih 1:1 pogađa Haris Hajradinović koji je savladao Ibrahima Šehića na golu gostiju.

GOL POGLEDAJTE KLIKOM OVDJE

Osim Šehića, 90 minuta za Konyaspor odigrao je i Amir Hadžiahmetović, dok je u 62. minuti Amar Rahmanović zamijenio Denija Miloševića.

Kod domaćih je Hajradinović odradio punu minutažu, a Armina Hodžića nije bilo zbog povrede.