21. KOLO PREMIJER LIGE

ŠIROKI TRENUTNO DRUGI: Ispustili tri boda u Krupi u zadnjim minutama

PODJELA BODOVA NA VRBASU

Nogometaši Krupe i Širokog Brijega podijelili su bodove uz rezultat 1:1 u sklopu 21. kola Premijer lige BiH. Široki je imao vodstvo, ali Krupa je u završnici stigla do izjednačenja.

Ono što vrijedi izdvojiti kod Širokog u prvom dijelu je jedna sumnjiva situacija u 40. minuti, kad je Vukoja srušen u šesnaestercu nakon dvoboja s braničem Krupe.Gosti su tražili jedanaesterac, ali se sudac Topalović nije oglasio.

iroki je u drugo poluvrijeme krenuo puno odlučnije i to se isplatilo u 53. minuti kada su došli u vodstvo.

Nakon odličnog kontranapada, loptu je povukao Stipe Jurić proslijedio je na desnu stranu prema Ivanu Ikiću koji se lijepo namjestio i još bolje preciznim udarcem pogodio donji desni ugao golmana Kolaka za veliko slavlje gostiju.

Nedugo nakon toga dobra prigoda za Krupu. Nakon udarca iz kuta, najviši u skoku bio je Palić, ali njegov udarac je otišao preko gola.

I kad je izgledalo da će Široki odnijeti velika tri boda s teškog gostovanja, u 89. minuti nakon gužve u šesnaestercu gostiju, Obšivač je igrao rukom i sudac Topalović je pokazao na bijelu tačku. Siguran realizator bio je Nikola Dujaković, iako treba reći da je i ovu loptu nogom okrznuo Miškić.