AKTUELNO ZVANIČNO: Armin Duvnjak novi trener Jedinstva! ZVANIČNO: Željezničar predstavio novog trenera! Lucky’s 6 turnir: Započni novu godinu uz dodatni keš! Barbarez priznao koliko vjeruje u Baždara: Nosilac reprezentacije narednih deset godina! Spahić žestoko odgovorio Baždareviću: Ne mogu da vjerujem šta je izjavio! Vico Zeljković jasno podvukao: Naš Savez djeluje bez politike! Gledajte UŽIVO press konferenciju Barbareza, Spahića i Vice Zeljkovića! Djeca dominiraju sa 11, nestaju sa 14! Evo zašto... Nakon izbora Sanina Mirvića: Poznato ime stiže na klupu Željezničara? Sanin Mirvić novi strateški partner FK Željezničar!
ENGLESKA
Prvi put nakon 9 mjeseci na tribinama ćemo vidjeti navijače!
KONAČNO SE OGLASIO
- 03:20
- 03.12.2020
- Autor: BHFudbal.ba 2
Liverpul će u nedelju uvečer ugostiti Vulverhempton u 11. kolu Premijer lige, a biće to prvi meč na "Enfildu" na kome će biti navijača od početka pandemije virusa korona.
U Liverpulu će, posle završetka karantina koji je na snazi u cijeloj Velikoj Britaniji, biti dozvoljeno da na događajima na otvorenom prisustvuje do 2000 ljudi.
Tako će prvi meč koji će se igrati pred publikom na „Enfild“ biti duel 11. kola Premijer lige sa Vulvsima.
Klub je odlučio da karte za utakmicu 6. decembra dodijeli žrijebom, a oni koji su imali sreće će moći da ih kupe do četvrtka. Liverpul će 1500 navijača smjestiti na glavnu tribinu kao i na popularni Kop.
Na glavnoj tribini će biti i navijači koji su u kolicima uz svoje lične asistente. Svi koji budu na stadionu će morati da drže distancu.
Liverpul je objavio i da sa Kopa sklanja sve banere koji su krasili tu tribinu dok navijači nisu mogli sa nje da gledaju voljeni Liverpul.
Posljednji put navijači su bili na Enfildu u martu kada je Atletiko dobio Redse 3:2 u Ligi šampiona. Taj meč je po mnogima bio „biološka bomba“ koji je kasnije učinio da baš Liverpul bude jedno od najvećih žarišta koronavirusa u Britaniji, piše sportklub.rs.
PROMO
Lucky’s 6 turnir: Započni novu godinu uz dodatni keš!
Meridian kalendar: Uzmi poklon za više igre svaki dan!
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


