N/FSBiH ODLUČIO

Utakmice protiv Irana, Italije i Belgije bez podrške navijača!

POTVRĐENO NA STRANICI SAVEZA

A reprezentacija Bosne i Hercegovine će 12. novembra u 18:00 sati na stadionu Asim Ferhatović-Hase odigrati prijateljski meč sa Iranom, dok će 18.11. u 20:45 na Grbavici u okviru UEFA Lige nacija dočekati selekciju Italije.

Osim seniora, U-21 reprezentativci naše zemlje će se 17.11. u 18:15 sati na Koševu sastati sa Belgijom u susretu kvalifikacija za EURO 2021.

U skladu sa odlukama Kriznog štaba Ministarstva zdravlja FBiH, kao i Kriznog štaba Kantona Sarajevo, koje se tiču ograničenog prisustva ljudi na događajima koji se organizuju na otvorenom prostoru, ovi mečevi će biti odigrani bez prisustva publike.

U cilju prevencije širenja korona virusa, NS/FS BiH nastavlja da prati preporuke i odluke nadležnih zdravstvenih ustanova, te koordinirano djeluje sa kriznim štabovima na svim nivoima vlasti i vladinim institucijama u Bosni i Hercegovini, prenosi nfsbih.ba.

VEZANE VIJESTI

MOKRI DOLAC

Posušje radi posao, predstavilo dva nova igrača

GRBAVICA

Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper

GABELA

GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu!

SRBIJA

Bešić: Kupio sam Lamborghinija i trener me sklonio dva mjeseca

GRBAVICA

Željezničar odredio cijene ulaznica za Koper

PROMO

BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM

SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan

BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju

GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!

Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI