POBJEDA DOMAĆIH

Vladan Danilović konačno debitovao za portugalski Nacional

SEDMO KOLO PRIMEIRA LIGE

Nacional je u sedmom kolu portugalske Primerira lige savladao Gil Vicente rezultatom 2:1.

Gosti su promašili dva penala, u 21. i 44. minuti, ali onda u sudijskoj nadoknadi za vodstvo pogađa Rodrigo.

Izjednačenje Nacionalu donio je Camacho u 57. minuti, a gol za pobjedu potiže u 93. minuti Rochez.

Za domaći tim je konačno debitovao reprezentativac BiH Vladan Danilović koji je priliku za igru dobio u 78. minuti umjesto Micaela.

Podsjetimo, on je u ovaj tim stigao iz Borca nakon što je odigrao sjajnu utakmicu protiv Rio Avea u 2. pretkolu Evropske lige. Do sada je tri utakmice presjedio na klupi, a danas je konačno debitovao.