PALA GENOA

Prva pobjeda Torina, debitovao Amer Gojak u Seriji A

Torino je kao gost danas u zaostaloj utakmici 3. kola Serije A savladao Genou 1:2.

To je za Torino i prva pobjeda u sezoni, a nama će ostati u sjećanju kao debi Amera Gojaka u Seriji A koji je igrao do 53. minute i sasvim solidno odradio svoj dio posla, uz žuti karton zbog jednog neopreznog starta nad Badeljom u prvom poluvremenu.

Za Torino je pogodio Lukić uz autogol Pellegrinija u 10. i 25. minuti, a poraz domaćina ublažio je Scamacca duboko u sudijskoj nadoknadi.

Podsjetimo, ovo je za Gojaka druga utakmica u dresu Torina nakon što je u Kupu Italije odigrao 93 minute protiv Leccea.