Ahmedhodžić na cijeni: Osim Chelseaja, žele ga još dva velikana!
REPREZENTATIVAC BOSNE I HERCEGOVINE

Kao bomba je sinoć Bosnom i Hercegovinom odjeknula vijest da Chelsea želi da dovede bh. reprezentativca Anela Ahmedhodžića.

Kako švedski mediji pišu, Chelsea je spreman Malmou ponuditi oko osam miliona eura, a Anelu petogodišnji ugovor.

Ipak, kako saznaje BHFudbal.ba, londonski tim nije jedini koji bi Anela volio vidjeti u svojim redovima. Osim Chelseaja, za njegove usluge zainteresovani su holandski velikani bivši prvaci Evrope, Ajax i PSV.

Anel je trenutno fokusiran na igre u Malmou, ali sigurno da mu prija interes tri bivša prvaka Evrope. Po pitanju transfera je u nedavnom intervjuu za BHFudbal.ba rekao:

"Prvo hoću da osvojim ligu u Švedskoj i da igram u Evropskoj ligi. Neću da puno razmišljam o sljedećem koraku još."

Šta će biti od svega, ostaje da vidimo.