AKTUELNO Došao iz GOŠK-a u Široki Brijeg pa srušio Dinamo s dva gola Irfan Peljto ostao u elitnoj grupi UEFA-inih sudaca Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat Džeko se bez jedne riječi oprostio od poginulog Dioga Jote Poginuo Diogo Jota (28), velika nogometna zvijezda Liverpoola Željezničar slavio protiv Zrinjskog u Mostaru


NEMA UKIDANJA
Telegraph tvrdi: Neće biti ukidanja Lige nacija, ali ima promjena
PROMJENE U LIGI NACIJA
- 22:41
- 11.05.2020
- Autor: BHFudbal.ba 3
Iako su prije nekoliko dana inostrani mediji pisali da će UEFA 'ugasiti' Ligu nacija zbog pandemije koronavirusa, to se neće desiti.
Engleski Telegraph tvrdi da će UEFA učiniti sve da se Liga nacija nastaviti, ali u nešto drugačijem obliku. Umjesto dosadašnjih šest kola igrat će se tri kola, odnosno neće biti revanš utakmica.
Zbog pandemije koronavirusa EURO 2020 pomjereno je za narednu godinu, da bi se mogla završiti prvenstva, a nova sezona Lige nacija je nešto što je jedan od prioriteta UEFA-e da se održi.
Podsjećamo, naša reprezentacija izborila je plasman u elitni rang Lige nacija, a u novoj sezoni nalazimo se u grupi sa Italijom, Nizozemskom i Poljskom.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖