RAZIGRAVANJE

Skup kiks Hebeija, Memišević odigrao svih 90 minuta

KINESKA SUPERLIGA

U prvoj utakmici polufinala razigravanja od 5. do 8. mjesta u kineskoj superligi Hebei i Shandong Luneng su remizirali 2:2.

Vodili su domaći s 2:0 pogocima Buye i Dinga (penal) i imali sve u svojim rukama da nešto mirniji otputuju na revanš utakmicu, ali dva penala za Shandong u 45. i 74. minuti realizira Guedes i vraća svom timu nadu u prolaz.

Povremeni bh. reprezentativac Samir Memišević je za domaći tim odigrao svih 90 minuta.

Pobjednik ovog dvomeča igrat će za 5. mjesto protiv boljeg iz dvomeča između Snanghai Shenhue i Chongqing Lifana.