Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine u petak će na stadionu „Asim Ferhatović Hase“ ugostiti selekciju Sjeverne Makedonije u prijateljskoj utakmici koja će poslužiti kao posljednja provjera pred odlazak na Svjetsko prvenstvo.
Ovaj susret ujedno će biti i prilika da navijači Bosne i Hercegovine isprate Zmajeve na Mundijal, a interesovanje za utakmicu bilo je ogromno.
Ulaznice za duel na Koševu rasprodane su još prije nekoliko dana, pa se očekuje sjajna atmosfera i pune tribine najvećeg bh. stadiona.
Za sve one koji neće biti na stadionu osiguran je i direktan televizijski prijenos utakmice, a susret će emitovati MYTV.
Podsjetimo, utakmice reprezentacije Bosne i Hercegovine na predstojećem Svjetskom prvenstvu prenosit će Arena Sport TV.