AKTUELNO Nije problem što vaše dijete nema štelu. Problem je što nema bazu! Zmajevi odradili trening: Barbarez na raspolaganju imao sve igrače Karić pred debi za Zmajeve: Ponosan sam, ovo je vrhunac moje karijere! Dedić pred mečeve odluke: Spremni smo i jedva čekamo da istrčimo na teren! Promjena plana: Zmajevi danas treniraju na Koševu umjesto u Butmiru Drama u Moskvi: Fudbaler uhvaćen u prevari, partnerka pozvala policiju! Austrija pooštrila pravila za navijače BiH pred meč odluke u Beču! Novi preokret: BH Fanaticosi neće bodriti Zmajeve na Bilinom polju! Zmajevi obavili prvi trening: Umjesto u Butmiru, trenirali u dvorani Historijski dan za TOŠK: Počinje izgradnja pomoćnog terena
LAGANA VEČERA
Evo gdje je Miralem Pjanić otišao odmah po dolasku u Sarajevo
VEČERA U RESTORANU BAOLI
- 03:17
- 06.10.2020
- Autor: BHFudbal.ba 2
Fudbaler Barcelone, Miralem Pjanić večeras je stigao u Sarajevo.
Odmah po dolasku u glavni grad Bosne i Hercegovine, Miralem Pjanić je zajedno sa svojim prijateljima otišao na večeru u novootvoreni sarajevski restoran "Baoli", gdje su se "počastili" sa steakom.
Dug let iz Barcelone uzeo je maha, pa reprezentativac BiH nije mogao odoljeti specijalitetu kuhara restorana Baoli, čime se i sam pohvalio na Instagram storyju uz opis "najjači".
Pjanić je bio u društvu svojih prijatelja, uspješnih sportskih menadžera i biznismena, Nermina Čengića i Adisa Junuzovića.
Nakon večere, Mire se uputio u hotel reprezentacije na Ilidži, gdje se pripremaju za utakmicu baraža i Lige nacija.
PROMO
MERIDIAN DOBRODOŠLICA: Tri bonusa da osjetiš razliku!
Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


