AKTUELNO Ažurirane vrijednosti bh. fudbalera: Četvorici Zmajeva porasla cijena! Trener Velsa govorio o našoj reprezentaciji: Evo šta je rekao za Zmajeve! Osmi meč bez trijumfa: Željo produžio agoniju, Sloga odnijela bod sa Grbavice! Potez Saveza mogao bi nas skupo koštati: Dragulj Sarajeva više neće igrati za BiH! Fudbaler koji je igrao u BiH sada pravi transfer od 16 miliona eura? Nakon 30 godina zapuštenosti, kreće obnova Kasarne Faletići Upisao je jedan nastup za Zmajeve, a sada poručio: Ja sam Srbin iz Bosne! Turski mediji tvrde: Edin Džeko u januaru napušta Fiorentinu! Od studentske ideje do evropske scene: Futsal Krajina ispisala historiju Odlične vijesti za Barbareza: Gazibegović odlazi iz Kölna i ponovo će igrati!
REPREZENTACIJA
Ažurirane vrijednosti bh. fudbalera: Četvorici Zmajeva porasla cijena!
NOVI PODACI
- 13:23
- 18.12.2025
- Autor: Redakcija
Dobre igre u dresu reprezentacije Bosne i Hercegovine u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo nekolicini Zmajeva donijele su skok tržišne vrijednosti, piše Klix.
Specijalizovani portal Transfermarkt, koji se često naziva i ličnom kartom nogometaša, ažurirao je određenim nogometašima BiH cijene u posljednjem periodu, nakon okončanja kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.
Četiri reprezentativca BiH zabilježila su skok u tržišnoj vrijednosti, dok je dvojici nogometaša pala cijena.
Vrijednost je porasla Esmiru Bajraktareviću sa tri na pet miliona eura, Benjaminu Tahiroviću sa tri na 4,5 miliona eura, Nikoli Katiću sa 1,5 na 1,8 miliona eura i Nihadu Mujakiću sa milion na 1,2 miliona eura.
S druge strane, vrijednost je pala Amiru Hadžiahmetoviću sa 4,5 na 4,2 miliona eura i Dennisu Hadžikaduniću sa dva na 1,3 miliona eura.
I dalje je najskuplji reprezentativac BiH Ermedin Demirović sa procijenjenom vrijednošću od 22 miliona eura, a slijedi Amar Dedić sa 13 miliona eura. To su jedini reprezentativci BiH, čija je vrijednost veća od 10 miliona eura.
Tu bi bio i Anel Ahmedhodžić, koji je drugi najskuplji bh. nogometaš na tržištu sa vrijednošću od 16 miliona eura, ali njega već neko vrijeme nema u reprezentaciji BiH zbog spora sa stručnim štabom i Nogometnim savezom BiH.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


