AKTUELNO Odgođena utakmica između Zrinjskog i Sloge, Savez objasnio zašto Fudbaleri Sarajeva otputovali u Rumuniju: Slijedi veliki evropski izazov Zrinjski se remijem sa Slovanom oprostio od Lige prvaka Propao mu transfer u Iran, on se vratio u Mostar, a sada ga želi velikan iz Armenije Zrinjski večeras protiv Slovana u nemogućoj misiji GOŠK KUPUJE STOLICE: Prvi se javio trener Feđa Dudić Puštene u prodaju ulaznice za utakmicu Zmajeva u San Marinu Ivanković: Čitam svaki dan o novim trenerima, ali to me ne tangira Otkriveno zbog čega je Barbarez završio u Borac perfektan na startu sezone – 6:0 protiv Rudara!



ZENICA
Demirović: Najbitnije da smo osvojili tri boda
KVALIFIKACIJE ZA SP
- 17:49
- 07.06.2025
- Autor: Redakcija
Zmajevi su slavili minimalnu pobjedu 1:0, ali cjelokupnom partijom razočarali su navijače.
Toga je svjestan i Demirović koji je i sam očekivao bolju igru sebe i saigrača, no istakao je da su naposljetku najbitnija tri boda.
- Teška utakmica, teško vrijeme, očekivali smo da ćemo bolje odigrati, nismo dobro ušli u meč. Mislim da nismo bili dovoljno spremni za ovo što nas je dočekalo, ali na kraju su najbitnija pobjeda i tri boda, jer se to najviše gleda. Naravno da bi za gol razliku bilo lijepo da smo više golova zabili, ali najbitnije je da smo osvojili tri boda, rekao je Demirović.
Posebno se zahvalio navijačima što su protiv ekipe poput San Marina napunili stadion.
- Samopouzdanje iz utakmice u utakmicu sve više raste, pogotovo kad se pobijedi. Hvala svim navijačima što su došli, bio je pun stadion, to je veoma posebno za nas, igrati kući protiv San Marina i da bude pun stadion, to nije normalno. Znači, hvala svima i idemo dalje sa punim srcem i puno samopouzdanja, zaključio je Demirović.
PROMO
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba