MOSTAR

HŠK Zrinjski doveo prvo ljetno pojačanje: Vratio se Sušić!

WWIN LIGA BIH

HŠK Zrinjski iz Mostara započeo je ljetni prijelazni rok s velikim povratkom.

Prvo pojačanje "Plemića" za novu sezonu je iskusni Mateo Sušić, bivši kapetan kluba i reprezentativac Bosne i Hercegovine, koji se vraća na stadion Pod Bijelim Brijegom nakon bogate inozemne karijere.

Sušić, koji je rođen 18. studenog 1990. u Mostaru, već je ranije nosio dres Zrinjskog u sezoni 2008./2009., a sada se vraća kao iskusni desni bek s velikim međunarodnim iskustvom. U svojoj karijeri nastupao je za klubove poput RNK Split, Sheriffa iz Tiraspola, CFR Cluja i APOEL-a, te je osvojio brojne naslove u Moldaviji i Rumunjskoj, uključujući i sudjelovanje u europskim natjecanjima.

Na međunarodnoj sceni, Sušić je upisao 11 nastupa za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, a poznat je po disciplini, fizičkoj spremi i liderstvu na terenu.

Njegov povratak u Zrinjski predstavlja značajno pojačanje za klub uoči izazovne sezone u domaćem prvenstvu i potencijalnih europskih kvalifikacija. Klub se nada kako će Sušićevo iskustvo i pobjednički mentalitet pomoći mladim igračima i dodatno učvrstiti obrambeni red.

Navijači su s oduševljenjem dočekali vijest o njegovom povratku, nadajući se da će upravo on biti jedan od ključnih igrača u borbi za nove trofeje.

Ovim potezom Zrinjski pokazuje ozbiljnost u planiranju naredne sezone, a povratak jednog od svojih ponajboljih bivših igrača svakako je snažna poruka konkurenciji.

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

Danas je veliki mostarski derbi: Zrinjski dočekuje Velež!

MOSTAR

Zabranjen dolazak navijačima Veleža na derbi sa Zrinjskim!

MOSTAR

Preokret pod Bijelim brijegom: Zrinjski savladao Želju u derbiju!

NEOČEKIVANO

Haos u taboru Plavih: Četiri važna igrača Želje izbačena iz rostera!?

MOSTAR

Štimac opet pisao ali ovaj put nije 'za dom spreman' jer NE SMIJE

PROMO

Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom

MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start

Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu

Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike

MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH

Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH

Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI