KOŠEVO

Stručni štab FK Sarajevo na udaru ‘disciplinaca’ Nogometnog saveza BiH:

WWIN LIGA BIH

Disciplinska komisija Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine razmatrala je prijavu Komiteta za takmičenje NS BiH za pokretanje disciplinskog postupka zbog prekršaja počinjenih na prvenstenim utakmicama 31. kola WWIN lige BiH, javlja Raport.

Pune ruke posla "disciplinci" su imali zbog utakmice Velež - Sarajevo (2:2) na stadionu Rođeni, a kako se može pročitati u danas objavljenom biltenu, izrečen su novčane kazne, kao i suspenzije.

Tako je Mustafa Beridan, predstavnik FK Sarajevo, kažnjen sa 1.000 KM i zabranom vršenje funkcije na tri mjeseca zbog nesportskog ponašanja, počev od 28. maja ove godine. Identičnu kaznu dobio je i fizioterapeut bordo kluba Eldin Jarović.

Mario Kuić, pomoćni trener Sarajeva, kažnjen je sa 500 KM i jednom utakmicom suspenzije zbog isključenja na utakmici,

Domaćem klubu Veležu izrečena je novčana kazna u iznosu od 4.000 KM upotrebe pirotehničkih sredstava i ubacivanje predmeta u ograđeni dio terena.

Iz istog razloga je kažnjen i FK Sarajevo sa 3.000 KM.

VEZANE VIJESTI

KOŠEVO

SARAJEVO KRENULO OFENZIVNO: Novo pojačanje na Koševu

KOŠEVO

Stiže li na Koševo tandem Borca i veznjak Širokog?

SARAJEVO

Bomba sa Koševa: Stiglo pojačanje koje je zaludilo Wwin ligu

MOKRI DOLAC

Pobjede Sarajeva i Željezničara, Velež se spasio, Posušje ide u baraž

PROMO

Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu

U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95

Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon

MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu

Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje

NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!

AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!

EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI