AKTUELNO Štimac šokirao: Piše o 'islamizaciji Evrope', a završava s 'Za dom spremni' Komšije nam opet kradu talente: Igrao za BiH, a sada izabrao Hrvatsku! Kakav trening snage trebaju djeca od 9+ godina? Amel Tuka dobio diplomatski pasoš Bosne i Hercegovine Barbarez šokirao sve: Evo koga je pozvao umjesto Hajradinovića! ZVANIČNO: Sarajevo predstavilo novog trenera! Beljo se oglasio iz bolnice: Ja sam dobro, molite se za dečka koji se bori za život! Senzacija: Feđa Dudić preuzima klupu velikana! Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa TEGELTIJA VEĆ ZNA: Niko neće ispasti iz RS-a, iduće godine pet ekipa iz RS-a!



REPREZENTACIJA
Milenković najavljuje maksimalan pristup: Protivnik kao i svaki drugi
Milenković i Bičakčić
- 14:32
- 05.06.2025
- Autor: Redakcija
Reprezentacija Bosne i Hercegovine u subotu izlazi na teren protiv selekcije San Marina, a atmosfera u taboru Zmajeva više nego je optimistična. Pripreme za treći meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. godine ulaze u završnu fazu, a stručni štab poručuje – nema potcjenjivanja.
Član stručnog štaba Ninoslav Milenković naglašava da je tim fokusiran i maksimalno motivisan, uz pokoji manji izazov koji je, kako kaže, očekivan pri ovako intenzivnom radu.
"Zadovoljni smo tokom priprema. Imamo sitne problemčiće, što je normalno kada se radi punim intenzitetom, ali svi su spremni i na raspolaganju", kazao je Milenković, dodavši da se tim ne opušta ni protiv autsajdera:
"San Marino možda jeste slabiji na papiru, ali mi svakom protivniku pristupamo kao da je najjači na svijetu. Samo s takvim mentalitetom možemo rasti."
Na istom fonu je i iskusni defanzivac Ermin Bičakčić. Smatra da se u ovakvim utakmicama ne smije dozvoliti pad koncentracije.
"Jesmo favoriti, ali to moramo dokazati na terenu. Potrebna su nam tri boda, pristup mora biti maksimalan."
Dodatni vjetar u leđa Zmajevima daje i rasprodan stadion Bilino polje. Navijači su jasno pokazali da vjeruju u novi početak pod vodstvom Sergeja Barbareza, a subotnji duel bit će idealna prilika da se taj optimizam pretoči u konkretan rezultat.
Utakmica između Bosne i Hercegovine i San Marina igra se u subotu s početkom u 15:00 sati u Zenici.

PROMO
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju
Liga Evrope u Meridianu: Super boost na pobjedu Zvezde, Dinamo dočekuje Fenerbahce
Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica
BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba