AKTUELNO Ovo je PRVI FAVORIT za preuzimanje Željezničara EVO KOGA JE ZVAO: Sergej Barbarez objavio spisak! Izjava Denisa Ćorića izazvala ZEMLJOTRES na Grbavici Denis Ćorić više nije šef stručnog štaba FK Željezničar TRANSFER BOMBA: Mlinarić je novi stanovnik Koševa! Slavni fudbaler napušta BBC zbog podrške Palestini? Najbolji strijelac GOŠK-a na meti nekoliko velikih klubova Drama među elitom, ko će ostati: Ovo je raspored klubova koji se bore za opstanak Treće poluvrijeme bh. fudbala: Otac i sin provalili u svlačionicu i pretukli sudiju ĆIVIĆ IGRAČ UTAKMICE: Dvije asistencije vrijedne titule!


ZENICA
Evo šta je rekao Barbarez nakon trijumfa nad Kiprom
KVALIFIKACIJE ZA SP
- 23:10
- 24.03.2025
- Autor: Redakcija
Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez osvrnuo se na utakmicu 2. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. u kojem su njegovi izabranici savladali Kipar (2:1).
- Prvo poluvrijeme je bilo malo više nego loše. Ušli smo vrlo dobro u utakmici, imali smo jednu-dvije šanse, a onda je neki nered, pristup... Vrlo iznenađujuće, nismo bili zadovoljni. Bila je ideja da svih pet zamjena napravim na poluvremenu. Zato dvije zamjene u veznom redu - rekao je Barbarez.
Na konstataciju voditelja da su izmjene ponovo donijele svježinu, te da imamo širok roster, Barbarez je rekao:
- Pa to je taj neki plan stvarno, da možemo svaki put. Vidjelo se i u Rumuniji da su zamjene odlično ušle i stvarno smo dobro odradili posao s te strane. Znali smo da će to biti teško, bila mi je dilema hoću li malo jače upozoravati ili ono fino kao otac. Odlučio sam se za tu drugu varijantu.
Bio sam miran i nisam htio neki nered ubaciti, da ne vide da smo mi nervozni i to je urodilo plodom. Cilj je bio osvojiti tri boda. I ovaj scenario iz ove utakmice je nešto najbolje. Pobijedili smo, ali ima stvari na kojima treba raditi.
Barbarez je večeras imao dodatnog pomoćnika, kapitena Edina Džeku koji nije mogao igrati.
- Naravno. Vidite s 39 godina i šta ja znam s koliko hiljada utakmica, uvijek možete nešto dobaciti. I kada završi igrati da se uvede u reprezentaciju, mjesto koje on zaželi - istakao je Barbarez.
PROMO
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba