AKTUELNO Djeca dominiraju sa 11, nestaju sa 14! Evo zašto... Nakon izbora Sanina Mirvića: Poznato ime stiže na klupu Željezničara? Sanin Mirvić novi strateški partner FK Željezničar! Akcija Futsal kluba Bužim ujedinila grad: Za 3,5 sata prikupljeno više od 3.000 KM Poznati sportski fotograf iz Bihaća će nakon 30 godina biti izbačen iz stana u kojem živi! FK Sarajevo sprema iznenađujući transfer: Igrač Dinama stiže na Koševo! Zanimljiva priča Arjana Malića: Kako je stigao od Jedinstva do Lige prvaka? Ronaldo objasnio zašto neće da otkrije identitet majke svog sina! Gotovo je: Džeko napušta Fiorentinu, sve je već dogovorio s novim timom! Čestitka načelnika Irfana Čengića povodom katoličkog Božića
BANJA LUKA
BOSANSKI prvak jedva pobijedio ekipu Posušja
WWIN LIGA BIH
- 21:24
- 23.02.2025
- Autor: Redakcija
Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su na svom terenu ekipu Posušja sa 2:0 u utakmici 19. kola Premijer lige BiH.
Borac je poveo već u petoj minuti preko junaka dvomeča sa Olimpijom, Sandija Ogrineca, a Slovenac je postigao jedan spektakularan pogodak.
Žižovićevi puleni su u nastavku meča potpuno iskontrolisali utakmicu, a svoje vođstvo duplirali su u 83. minuti kada je David Vuković pogodio iz jedanaesterca.
Crveno-plavi su sa ovim trijumfom zadržali korak za vodećim Zrinjskim koji ima četiri boda više, ali i utakmicu više.
PROMO
Meridian kalendar: Uzmi poklon za više igre svaki dan!
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


