AKTUELNO BRUKA i SRAMOTA: Borac primio četiri komada od Andoraca! Željezničar preko Boljevića izjadnačio u zadnjoj minuti NEVJEROJATNO: Borac već gubi sa 3:0 od kluba iz Andore! Sarajevo završilo veliko pojačanje: Potpisao bivši kapiten Dinamo Zagreba Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa! Edin Džeko zvanično potpisao za Fiorentinu! FIFA danas ažurirala rang listu, Zmajevi imaju novu poziciju TRANSFER BOMBA: Igrač Dinama dolazi na Koševo! Luka Modrić odigrao posljednju utakmicu u dresu Reala Sarajevo savladalo češkog prvoligaša: Novo pojačanje postiglo gol


FUTSAL
Zmajevi ostaju bez sjajnog igrača, selektor potvrdio da on želi nastupati za Hrvatsku!
NOVA IZDAJA
- 20:23
- 18.02.2025
- Autor: BHFudbal.ba
Dvadesetčetverogodišnji David Barbarić, jedan od najboljih futsalera Olmissuma, odlučio je promijeniti sportsko državljanstvo i nastupati za reprezentaciju Hrvatske.
Iako je prethodno nosio dres Bosne i Hercegovine, gdje ga je u nacionalni tim uveo selektor Ivo Krezo, a kasnije pozivao i njegov nasljednik Goran Melher, Barbarić je odlučio promijeniti selekciju, prenosi Sport1.
Hrvatski nogometni savez (HNS) je uputio zvaničan zahtjev Nogometnom savezu BiH za promjenu sportskog državljanstva. Selektor Melher je potvrdio ovu informaciju i istakao da poštuje igračevu odluku, iako mu je žao što ga gubi iz reprezentacije.
Istakao je da je važno da u ekipi igraju samo oni koji su potpuno posvećeni dresu Bosne i Hercegovine. Barbarić je karijeru započeo u Širokom Brijegu, a afirmaciju stekao u futsal ekipi Hercegovine.
Njegove odlične igre donijele su mu transfer u Novo Vrijeme iz Makarske, a zatim i u Olmissum. Ove sezone je na trinaest utakmica postigao 12 pogodaka i jedan je od ključnih igrača svoje ekipe.
Njegova odluka izazvala je podijeljene reakcije među navijačima i ljubiteljima futsala u Bosni i Hercegovini.
Ipak, ostaje činjenica da je Barbarić talentovan igrač koji će nastaviti karijeru u reprezentativnom dresu Hrvatske
PROMO
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba