RUMUNIJA

Vrlo VAŽNA informacija za fudbalsku reprezentaciju BiH

KVALIFIKACIJE ZA SP

Sud za sportsku arbitražu donio je konačnu odluku o utakmici Rumunije i Kosova igranoj u novembru prošle godine.

Utakmica je prekinuta u sudijskoj nadoknadi kada su fudbaleri Kosova izrevoltirani skandiranjima o Srbiji napustili teren i odlučili da ne nastave utakmicu.

UEFA je žestoko kaznila Kosovo, ali i Rumuniju kojoj su, između ostalog, izrekli i kaznu od jedne domaće utakmice bez prisustva publike, na što se Fudbalski savez ove zemlje žalio Sudu za sportsku arbitražu.

Ipak, njihova žalba nije usvojena te će Rumuni u prvom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo igrati pred praznim tribinama. 

To su dobre vijesti za fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine s obzirom da u prvom kolu kvalifikacija Zmajevi gostuju upravo Rumunima koji neće imati podršku svojih navijača.

Podsjetimo da se utakmica Rumunije i Bosne i Hercegovine igra 21. marta u Bukureštu i da će njome izabranici Sergeja Barbareza ujedno i započeti kvalifikacije za Mundijal 2026. godine. 

Zmajevi su smješteni u grupu J zajedno sa Rumunijom, Austrijom, Kiprom i San Marinom. 

VEZANE VIJESTI

ZENICA

Izašle nove projekcije: Evo kolike su šanse BiH da bude prva u grupi

ZENICA

Hrvati preporodili fudbalsku reprezentaciju BiH?!

ZENICA

Novi motor Barbarezovih Zmajeva: Pretrčao 22,7 kilometara

ZENICA

JOŠ JEDAN: Fudbaler Milana na pragu igranja za Zmajeve?

BANJA LUKA

PRODALA GA EVROPA: Borac pravi VELIKI transfer!

PROMO

SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH

KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM

ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM

CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM

Meridian ima najveće kvote za Premijer ligu: Aston Villa 2.85, Brighton 2.15

BH Telecom ostvario rekordne prihode i dobit u 2024. godini!

Počela HELL nagradna igra: Osvojite luksuzni Mercedes AMG CLA35

Kladionica Meridian nudi najjače kvote: Roma 1.80, Galatasaray 1.70

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI