AKTUELNO Trener Vareša poslije Želje: Ovo smo sanjali, moji igrači su došli sa posla! Bosanski dragulj u Barci: Postigao gol, a onda pao na sedždu! Bivši reprezentativac BiH poslao sina da igra za Hrvatsku ČUDO IZ HERCEGOVINE: Kruševo ostvarilo SVJETSKI podvig Je li Premijer ligu BiH kvalitetnija od HNL-a? Rekli bi da jeste... Futsaleri Željezničara odali počast Izetu Naniću! KAKVA PRIČA: Zbog rata otišao iz Bihaća, a sutra na megdan Liverpoolu! Bajraktarevića dočekale sjajne vijesti, svi čekamo 11. februar! MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR: Fenomenalna sistencija Čatakovića! Savez delegirao VAR sudije za Kup BiH pa ih poslao na tribine

KOŠEVO
SARAJEVO DIŽE STANDARDE: Dolazi stoper od milion i po maraka!
WWIN LIGA BIH
- 16:13
- 04.02.2025
- Autor: Redakcija
Kapiten FK Sarajevo, Nidal Čelik, u rekordnom je transferu otišao u francuski Lens. Čini se da je klub s Koševa pronašao novog igrača na njegovoj poziciji, poziciji stopera.
Jučer je ozvaničen transfer Nidala Čelika. Reprezentativac Bosne i Hercegovine i sada već bivši kapiten FK Sarajevo otišao je u Lens.
Jasno, ostalo je tako upražnjeno jedno mjesto na stoperskoj poziciji u timu Zorana Zekića.
Iz izvora bliskih klubu je potvrđeno da bi sutra transfer trebao biti realizovan, a na Koševo dolazi Martin Paskalev.
Radi se o bugarskom stoperu koji trenutno igra za Lokomotiv iz Plovdiv koji mu je i matični klub.
Ranije u karijeri je još imao izlet u Spartak iz Vrane kao posuđen igrač, prenosi SportSport.
Ove je sezone nastupio 16 puta u prvenstvu Bugarske i ima jedan pogodak uz jednu asistenciju.
Bugarski defanzivac ima 23 godina i visok je 186 centimetara, a zanimljivo je da do sada nije nosio dres reprezentacije svoje zemlje niti u jednom uzrastu.
Što se FK Sarajevo tiče, ovaj tim će proljetni dio sezone otvoriti za četiri dana u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine utakmicom protiv Sloge Meridian na domaćem terenu.
Sedam dana nakon toga slijedi novi domaći duel i to u 18. kolu WWin lige Bosne i Hercegovine protiv Borca.
Sarajevo ima 38 bodova u ligi nakon prvog dijela sezone, tri manje od Borca i šest manje od Zrinjskog, te je i dalje u igri za titulu prvaka Bosne i Hercegovine.
PROMO
NAJVEĆA LUCKY'S 6 TRKA IKADA: U finišu vrtoglavih 30.000 KM
AKCIJSKA PONUDA: Novi Renault Captur za samo 38.900 KM
EARLY PAYOUT TURNIR: Najbrži put do 30.000 KM
Meridian danas pojačava depozit: Ne propusti 50 posto bonusa!
Kladi se na finale Australian Opena u Meridianu: Najveći broj teniskih specijala na jednom mjestu
Meridian: Saznaj na šta sve možeš da se kladiš
Padel Business League: Turnir koji spaja sport i poslovanje
LUCKY’S 6 LOSER U MERIDIANU: Potpuni promašaj pretvara u slavlje
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba