AKTUELNO Isti dan u Premijer ligi BiH 'NASTRADALA" dva trenera RAZOČARENJE: Od danas više nema Sport Kluba! Kenan Magoda: Nikad veća ulaganja u sport OVE riječi Harisa Medunjanina izazvale POTRES na Balkanu AJDIN MUJKIĆ - najbolji desni bek Prve lige Federacije BiH EKSKLUZIVNO: Anel Ahmedhodžić se vratio među Zmajeve! Savez djelimično OPRAVDAO kriminalno suđenje Topuzovića Adriano Rizvić je velika budućnost Olimpije i reprezentacije BiH Rooney urinirao u javnosti po londonskim ulicama AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun

ITALIJA
Momak porijeklom iz Kotor-Varoši postao junak Intera
OMLADINSKA LIGA PRVAKA
- 20:46
- 26.11.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Sjajnu utakmicu odigrali su juniori Intera i Lajpciga u 5. kolu Omladinske lige prvaka (3:2), a zablistao je Luka Topalović.
Topalović je porijeklom iz Kotor-Varoši, a ranije se spominjao njegov eventualni nastup za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
Igrao je za sve mlađe selekcije Slovenije, kapiten je U-19 tima, ali nije još izgubljen za Bosnu i Hercegovinu.
Lajpcig je poveo preko Antona Bulanda (Bulland) u 25. minuti, da bi početkom drugog dijela, tačnije u 48. Mateo Spinace (Matteo Spinacce) poravnao rezultat.
A onda je na scenu stupio Topalović. U razmaku od samo dviije minute (63. - 65.) postigao je dva pogotka, za potpuni preokret "Nerazura". Lajpcig je do kraja uspio samo smanjiti poraz pogotkom Lionela Voufaka (Voufack) u nadoknadi utakmice.
Inače, Milano je grad u kojem stasavaju tri velika talenta koja bi u budućnosti mogla zaigrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
Osim Topalovića, tu je i dvojac iz Milana Demirel Hodžić i Damir Zukić.
Hodžić je u intervjuu za "Dnevni avaz" izjavio kako Bosnu i Hercegovinu prati od malena te da je ostvario kontakte s direktorom reprezentacije Emirom Spahićem.
PROMO
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM
ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM
CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM
Meridian ima najveće kvote za Premijer ligu: Aston Villa 2.85, Brighton 2.15
BH Telecom ostvario rekordne prihode i dobit u 2024. godini!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba