AKTUELNO Irfan Peljto ostao u elitnoj grupi UEFA-inih sudaca Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat Džeko se bez jedne riječi oprostio od poginulog Dioga Jote Poginuo Diogo Jota (28), velika nogometna zvijezda Liverpoola Željezničar slavio protiv Zrinjskog u Mostaru Ljajić će predvoditi Pazarce u historijskom evropskom izazovu


PECARA
Promijenjen termin utakmice Široki Brijeg – Borac
ZBOG EVROPSKIH OBAVEZA BORCA
- 11:20
- 23.10.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Promijenjen je termin utakmice 11. kola WWin lige BiH između Širokog Brijega i Borca koja se trebala igrati u nedjelju na stadionu Pecara.
Prvobitno se ovaj meč trebao igrati u nedjelju navečer od 19 sati i 45 minuta na stadionu Pecara, a sada će biti odigran u ponedjeljak od 18 sati.
Na molbu banjalučke ekipe, koja se u petak vraća sa Kipra i meča protiv APOEL-a, susret je pomjeren na ponedjeljak. Osim toga, utakmica će biti u direktnom TV prenosu na kanalu Arena 1 Premium.
Inače, Borac će sutra na Kipru odmjeriti snage protiv APOEL-a u meču drugog kola ligaške faze Konferencijske lige, a onda im slijedi susret protiv Širokog Brijega na Pecari u ponedjeljak.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖