AKTUELNO Misketov sin jučer briljirao u ligi Republike Srpske GOSPODIN, BIO I OSTAO: Maka Ivanković ismijao Kazlagića Ovo je samo za MIRZU KAZLAGIĆA faul u napadu KRIMINALAC IZ CAZINA: Evo šta je sada DOSUDIO BOGU PLAKAT: Kazlagić sudio NEVJEROJATAN penal! Selektore, VRIME JE: Vinko Rozić MORA dobiti poziv! Izjava Denisa Ćorića izazvala ZEMLJOTRES na Grbavici ČAPLJINA JURIŠA KA PRVOJ LIGI: Danas upisali novi trijumf! Zrinjski DEMOLIRAO Željezničar: Prvo poluvrijeme brojali do 5! Poznati sudija Premijer lige BiH radikalno promijenio izgled

MOSTAR
ŠTA SE DEŠAVA U MOSTARU: Nekoliko osoba palicama pretukli igrača Fortune
NAVIJAČKI NEMIRI
- 08:53
- 21.10.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Utakmica 10. kola Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine - grupa Jug, između HNK Kruševo i UŠS Fortuna jučer nije odigrana zbog nezapamćenog napada na gostujuće igrače.
Zbog nemilih događaja koji su se odigrali neposredno prije utakmice, utakmica je odgođena, a Fortuna se oglasila saopštenjem za javnost.
"Pet do šest osoba, koji su nosili palice (kostolomce), ušli su u svlačionicu i nanijeli teže povrede jednom igraču Fortune.
UŠS "Fortuna" Mostar najoštrije osuđuje huligansko ponašanje i poziva nadležne organe da preduzmu sve potrebne mjere i nađu trajno rješenje za ovakve postupke, a ne da dopuste eskaliranje kakvo se dogodilo večeras. Huligani ne trebaju slobodno šetati po gradu, a kamoli po sportskim terenima", navodi se u njihovom saopštenju.
Istovremeno, iz HNK Kruševo su se ogradili od napada na goste i najoštrije osudili incident, a u toku je i policijska obrada slučaja.
PROMO
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM
ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM
CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM
Meridian ima najveće kvote za Premijer ligu: Aston Villa 2.85, Brighton 2.15
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba