BANJA LUKA

Željezničar minimalno poražen od Borca u Banjoj Luci!

BORAC UPISAO NOVA TRI BODA

Fudbaleri Željezničara su u okviru 10. kola WWIN Lige BiH poraženi od Borca sa 1:0.

U drugoj minuti iskosa Vranješ šutira pored gola. Nikolov u osmoj minuti sa distance šutira pored gola. Muftić dobro brani udarac Ogrineca iz 15. minuti, u nastavku akcije Nikolov šutira malo pored gola. Cvetanoski iskosa u 19. minuti šutira preko gola.

Plavi prijete u 35. minuti. Galićev ubačaj prolazi kroz peterac, potom Dangubić glavom šutira nakon ubačaja Boljevića.

Borac je poveo u 36. minuti. Nakon centaršuta sa strane, Kvržić se ubacio na drugu stativu i pogodio gol.

Cvetanoski dobro prolazi u 44. minuti, šutira, ali i ovaj put lopta odlazi pored gola. Na poluvrijeme se otišlo sa 1:0.

U 48. minuti Ogrinec šutira, Muftić hvata. Dangubić ubacuje u 50. minuti, Mirčevski nije uspio zahvatiti loptu, a u nastavku akcije udarac Cvetanoskog brani golman Borca.

Udarac Boljevića iz 87. minute odlazi pored gola.