AKTUELNO Osmi meč bez trijumfa: Željo produžio agoniju, Sloga odnijela bod sa Grbavice! Potez Saveza mogao bi nas skupo koštati: Dragulj Sarajeva više neće igrati za BiH! Fudbaler koji je igrao u BiH sada pravi transfer od 16 miliona eura? Nakon 30 godina zapuštenosti, kreće obnova Kasarne Faletići Upisao je jedan nastup za Zmajeve, a sada poručio: Ja sam Srbin iz Bosne! Turski mediji tvrde: Edin Džeko u januaru napušta Fiorentinu! Od studentske ideje do evropske scene: Futsal Krajina ispisala historiju Odlične vijesti za Barbareza: Gazibegović odlazi iz Kölna i ponovo će igrati! Objavljene cijene karata za polufinale baraža Vels – BiH! Haos u Firenci: Džeko dobija trećeg trenera ove sezone!
MOSTAR
VEĆ IDE KUĆI: FK Velež smjenuje Damira Čanadija?
VELEŽ TRAŽI NOVOG TRENERA
- 11:43
- 12.08.2024
- Autor: BHFudbal.ba
FK Velež bi uskoro mogao smijeniti šefa stručnog štaba Damira Čanadija.
Nakon razočaravajućeg remija 1:1 na Grbavici protiv andorskog Intera, kada se već dalo naslutiti da u Veležu nešto 'ne štima', uslijedila je prava blamaža i poraz od istog kluba rezultatom 5:1 u gostima.
Čanadi je poražen i na Veležovom otvaranju nove sezone u Wwin ligi i to na domaćem terenu od Željezničara (2:1), što u Mostaru označava veliki alarm za uzbunu.
Informacije iz Veleža govore da bi Čanadi uskoro mogao bivši, o čemu ozbiljno razmišlja Uprava kluba.
Damir Čanadi se nije najbolje snašao na klupi Veleža, gdje je naslijedio Deana Klafurića. Vrlo brzo je postalo jasno da je Velež s tom promjenom napravio korak unazad, s obzirom da je Klafurić u prošloj sezoni bilježio sjajne rezultate u prvenstvu, prenose Vijesti.
Čanadijev status sada će se naći pred članovima Upravnog odbora kluba. U ovom trenutku u Veležu su bliže rastanku s trenerom, nego nastavku saradnje.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


