AKTUELNO Cvitanović najavio rezove u Sarajevu: Nije jedini s kojim želimo raskinuti saradnju! SENZACIJA NA GRBAVICI: Bivši fudbaler Newcastlea stiže u Željezničar? TRANSFER BOMBA NA POMOLU: Evropski gigant bacio oko na igrača iz BiH! Zanimljiv potez bivšeg igrača Želje: Započeo karijeru u novom sportu! Nekadašnji ljubimac bh. publike napušta klub: Tri tima u igri za njegov potpis! Nove vijesti s Grbavice: Željezničar objavio kada stiže novi trener! Agent potvrdio: Fudbalera Veleža želi nekoliko premijerligaša, kao i par timova iz inostranstva! Bh. napadač prvi strijelac Konferencijske lige: Transfer je samo pitanje trenutka Bivši kapiten Sarajeva vraća se na teren: Ponuda mu ne manjka Alajbegović optimističan: Idemo na Svjetsko prvenstvo, dobit ćemo Italiju!
BUŽIM
SPEKTAKL U NAJAVI: Zmajevi dolaze u Bužim!
VLATKO GLAVAŠ OKUPLJA ZMAJEVE
- 13:38
- 21.07.2024
- Autor: Redakcija
Od 4. avgusta u Bužimu kreću "Slobodarski dani", kao i svake godine tradicionalno grad živi sa svim svojim sugrađanima koji dolaze u Bužim iz cijelog svijeta.
I ovog ljeta glavna atrakcija i jedan od najposjećenijih sadržaja jeste malonogometni turnir. Po posjeti, kvaliteti samog turnira, dolasku igrača, turnir u Bužimu spada među najbolje najbolje i najposjećenije u regionu.
Ovog ljeta, 14.8. u sklopu Bužimskih dana “Izeta Nanića” u predigri finala malonogometnog turnira igrat će Zmajevi. Kapiten Vlatko Glavaš dolazi sa nekadašnjim reprezentativcima, estradnim umjetnicima, novinarima i prijateljima koji će nastupiti na Bužimskom turniru kao posebna poslastica uoči finalne utakmice.
Očekuje se prisustvo od nekoliko hiljada, da dobro ste pročitali, nekoliko hiljada gledalaca na turniru.
I ranije su humane zvijezde dolazile i igrale na turniru. Jednom su čak i osvojile čuveni turnir i donijeli pehar iz Bužima. Pored aktivnih igrača iz regiona, bužimsko ljeto obogatit će nastup nekadašnjih reprezentativaca koji su igrali od prvih kvalifikacija za Zmajeve i kasnije.
Glavaš je okupio značajna imena, kao i svake godine nastoji dovesti poneko iznenađenje. Turnir su podržale sve relevantne institucije.
14.8. svi putevi vode u Bužim. Dođite da uživate u majstorijama malonogometnih nogometaša, ali i nekadašnjih reprezentativaca BiH.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


